افسانه خوناشامها

اشنایی با خوناشامها

خوناشام. افسانه یا واقعیت؟نظرات مردم

mahyar

دوستان این تحقیقات 5سالیه که من کردم بخونید!!!
واقعیت محض.. دلیل می خوای هزار تا دلیل برات میارم ولی باید vpn داشته باشی..

خون آشام یک ویروسه نه یه ارث یا نوعی انسان...

در سال 1826 میلادی در ایتالیا مردی به اسم pinalo kanrove که می دونم حتی اسمشم نشنیدی دچار بیماری به خوردن اتش خون شد..
حالا این ویروس چیکار می کنه؟!!!

DNA بدنی انسانو که دیدی که مثله نردبونه! این ویروس سلول های خودشو ترشح می کنه به عصب مغض انسان مثله ویروس ایدز که حمله می کنه به سلولایه سفید این حمله می کنه به عصب مغز بعد از 34 ساعت گردش خون بدنه انسانو جوری تند می کنه که حاضری تو اون لحظه بمیری! این ویروس رویه DNA انسان تاثیر میزاره و به مدت 2 ساعت انسان فلج میشه نمیتونه دستو باهو ایناشو تکون بده!(به علت اینکه با تغییر کردن DNA خون هم دیگه a+ a- o نیست!!بدن سفید میشه! مثله مرده ولی بعد از 8 ساعت دیگه بدن به حالت اولش بر می گرده طبق گفته های دکتر زاکر بعضی ها در هنگام تبدیل شدن به علت بدنه ضعیفشون مردن و هر کسی نمیتونه تبدیل شه اگه این ویروس وارده بدن شه زنده مردنت 50% هست .. (محققی که 20سال از عمره خودشو صرفه تحقیقات خون آشام ها کرده)
اینم مدرکhttp://www.vampirewebsite.net
این سایت هیچ دروغی نداره بگه...ولی ف_ی_ل_ت_ر_ه وی بی ان کنید بازش کنید و ویدیو داخلشو ببینبد کسی که سایتو به روز می کنه 56 سالشه 28 سال قبل این بیماری گرفته یا همون به قوله معروف خون آشام شده

و درباره ی قدرت ها!!! اینجاست که همه دیگه باور نمی کنن!!

تا حالا دیدید یکی از خونوادتون با یه ورق برگه که روش الفبا می نویسه با یه استکان احظار روح کنه و فقط انگشتشو بزاره فنجون حرکت کنه؟

100% باید این چیزارو دیده باشید و حقه ای نیست...
حالا بهتون میگم منظورم چیه...

یه خون آشام هیچوقت نمیاد هوار بزنه من خون آشامم آی مردم که معروف شه و قدرتاشو نشون بده... چرا؟!!

چون وقتی ویروس خون آشامت می کنه بدن تو دیگه یک انسان نیست بلکه بر اصول اون ویروس میچرخه...قرینه چشم دورش یه حلقه سیاه رنگ میشه که عادی نمیشه دید باید تو چشمایه یارو دقت کنید!
طرزه فکره خوناشام به قدری هوشمند میشه که با یبار جمله خوندن حفظ میشه!(قیافه های کسایی که رتبه 1 کنکور سراسری رتبه میارند ببینید!)چرت نمیگم ولی یه دفه دیدی خون آشام بود!!! حالا از این بحس بیایم بیرون این ویروس یه نکته جالب داره!! که گردش خونه انسانو به کیلومتر می تونه برسونه!!! یعنی چی؟!! یعنی اینکه هرچی سرعت گردش خونه انسان بالاتر باشه سرعت جسم بالاست مثله دویدن!!اگه سطح مطالعات زیست وبدنه انسانتون بالا باشه یه جا تو زیست بدنی گفته: اگه انسان به جای اب زیاد بدن بیشتراز 13 لیتر خون داشت!!!این امکان به وجود می آمد که در هوش به200% افزایش در یادگیری5 برابر و در تحرک جسم سالم تر و 30 سال عمره بیشتر کسب می کرد!!!! ولی اگه خون به بدن زیاد بشه انسان میمیره! ولی این ویروس در اثر هر فعالیت خونو ازدست میده و در عوض خون میگیره!!! از کجا؟ از انسانای دیگه یا حیوانات حالا فهمیدید چرا عطش به خون میگیرن؟ چون ویروس در مغض فرمان میده خون میخوام تا زنده بمونی! وقتی خون آشام میشی تو هنوزم یک انسانی اما نمیتونی زیر آبی بری!! یعنی چی؟ یعنی اینکه نگات به جامعه طوری میشه که خودتو با خون آشام های دیگههوای همو داشته باشید( طبق گفته دکتر زاکر وقتی فردی رو ببینی از طریقه نگاه کردن و سیاهی ریزه دوره غرینه چشم می تونی بفهمی خون آشامه فقط خون آشاما تشخیص می دن!) درده سر کمتر = عمره بیشتره خون آشاما واسه همینه حواسشون جمعه صوتی ندن یا اگه بدن یکی دیگه میاد به کمکش چون میدونه فردا اون لو میره!! هوششون بالاست! حواسشون به همه چی هست.. در مورد کشتن خون آشاما چوب فقط می تونه بکشش این چرته خون آشام 7 تا جون داره ولی میمیره چون اگه جاییش زخمی بشه خون ازش میره ولی از 14 لیتر خون 12 لیتر دیگه هست!! انسان ها اگه تیر بخورن در اثر خونریزی میمیرن نه چیزه دیگه ای! ولی تیر تو سر هم خون آشامو می کشه هم انسانو! چوب کنیم تو قلبش ایتا مزخرفه ولی باید بگم قدرتی که خون آشاما دریافت می کنن از ویزوس از منشا انرزی هست!! یعنی قدرت بدنی بالایی دارن هیچوقت با یه خون آشام دعوا نکون چون مشتاش خیلی درد داره!! امیدوارم اطلاعاتم واستون مفید باشه
در مورده گرگا بگم که دروغه چون استخان هیچ وقت نمیشکنه و تغییر نمی کنه داستان سرایی
در مورده جادوگرا واقعیته ولی هیچ ربطی به خوناشاما ندارن!
بهتون اطمینان میدم که خون آشام یعنی اینی که تعریف کردم و جز حقیقت دروغی در کار نیست
دوستان اگه سوالاتی داشتن در یاهو مسنجر منو اد کنن به صورته چتی جواب میدم...

لطفا این تابیک رو کبی نکنید یا کبی می کنید ذکر منبع هم بزارید ممنوع میشم...
پیام زده شده در: ۴:۴۲:۰۶ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۰


نی ساما

دوست خوبم.

اینکه معلم زیستتون گفته دلیل که نمی شه.

برای وجودشون باید دلایل عقلانی و یا علمی بیان کنید. من نمی خوام به اعتقادات یا باور های بقیه بپرم اما می گم اگه می خواین چیزی رو باور کنید حتما در موردش درست تحقیق کنید. متاسفانه ما خیلی چیزا رو دوست داریم باور کنیم و فقط کافیه یه چیز هم جهت با علاقمون ببینیم. فورا باورش می کنیم.

پیام زده شده در: ۱۱:۳۷:۵۹ پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۰


لیدیا برنسون

درود
من یادمه اول دبیرستان که بودم تازه فیلم توایلایت اومده بود بیرون واسه همین کاملا بوجود خوناشاما شک کردم و رفتم از معلم زیستمون پرسیدم که واقعین یا نه؟؟
اونم گفت بله وجود دارن اما نه اونجوری که تو این فیلمها وجود دارن خون میخورن اما خون تو بدنشونم جریان داره
من خودمم که تحقیق کردم فهمیدم که خوناشاما تو تابوت میخوابن و فقط شبا حق دارن از تابوت بیان بیرون
منکه وجودشونو باور دارم اما نه اونجوری که تو این فیلما نشون میدن

ممنون از تاپیک

پیام زده شده در: ۱۱:۲۰:۳۹ پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۰


سوزان

ببخشید ببخشید!

ولی من باید جواب آرکا خانوم رو بدم.
این ملکه خانوم خون نمی خورد بلکه هر روز صبح با خون دو سه تا دختر جوون دوش می گرفت. می گن باعث می شد جوون بمونه.

من یکی که می گم وجود ندارن چرا که در قرون وسطی کلا خیلی افسانه و خرافات به وجود اومد. دلیلشم ترسوندن مردم بود تا همیشه به کشیش ها پناه ببرن. مثلا کودومتون به وجود لپرکان ها اعتقاد دارید؟

خون آشام ها هم مثه اونا هستن.
پیام زده شده در: ۱۰:۱۲:۵۵ پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۰


جنون خونی

من به شخصه بدجور به خوناشام ها اعتقاد دارم ،از نظر من این موجودات وجود داشتن و دارن، اما به تعداد بسیار کم .
به نظر من ان ها اصلا خودشان را به ما نشان نمی دهند ولی ناگهانی به ما حمله می کنند.
من یکی از کسانی ام که اگر از من بپرسند :ایا دوست داری خون اشام شوی ؟
سریعا جواب مثبت می دهم.
پیام زده شده در: ۲۲:۴۳:۴۶ چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۰
 

گلورفیندل

خوب دوست عزیز داستان زیبایی بود.جسارت نشه شایدم واقعیت باشه.

اما در مورد خون آشامها من به دلایل منطقی رسیدم و اگر به آخرین پستم در این جا نگاه کنید خیلی وقته گذشته.
از دوست عزیز مون ادموند پونسی هم می خوام گفته های مرا نقد کنه.

در اصل خون اشام ها نه جن زده هستند و نه از اون قدرت های خارق العاده دارن و نه مریضا و.....

منشاء خون اشام ها در کشور هایی مانند هند و جنوب شرقی آسیا و اقوام سرخپوست آمریکای جنوبی دیده شده.

و در عصر تقریبا معاصر هم در ایتالیا و مخصوصا در شهر ونیز خیلی دیده شد.(البته هیچ کس اون ها رو به عینه ندیده و فقط مرده ای بوده که خون نداشته و روی گلویش جای دندون انسان بوده و بعد استناد کردن به وجود موجودی به نام خون آشام.)

خوب بین همه ی این کشور ها به جز ایتالیا ، دو وجه اشتراک وجود دارد و اولی بحثی مبنی بر گروه هایی هست که برای خدایانشان قربانی می کنند.
 امروزه اسم های زیادی برای این گروه ها یا بهتره بگم مذهب ها گذاشتن من جمله شیطان پرستی و ....

دوم در این کشور ها ادیان و مذهب های زیادی در یک جا جمع شده اند.
و این گروه های به اصطلاح شیطان پرست از نظر تعداد روز به روز کاهش پیدا کردند و تبدیل به گروه هایی زیر زمینی شدند.

این ها هر از گاهی افرادی رو از مذهب دیگری می گرفتند و مناسک مخصوص خودشون رو اجرا می کردند که میشه خوردن خون قربانی رو هم جزئی از این مراسم دانست و بعد جسد رو در جایی رها می کردند و چون بر روی جسد آثار دندان انسان وجود داشته و خونی در آن نبود و قاتلی هم شناسایی نمی شد (به دلیل مخفی کاری و زیر زمینی بودن این گروه ها) مردم باستان به این فکر می افتادند که موجودی به نام خون آشام که شبیه انسان است و خصوصیاتی دیگر هم در طی زمان بهش اضافه کردند وجود دارد و خون انسانها را می خورد.

اما به موضوع ایتالیا بر می خوریم.
در ایتالیا گروه های بودند که پدرانشان تحت آزار و اذیت و شکنجه کلیسا مجبور به پذیرش دین مسیح شدند اما این کینه هیچ وقت از دل انها بیرون نرفت.
این گروه ها به طور زیر زمینی در دوران رنسانس در کل ایتالیا من جمله ونیز پراکنده شدند و به فکر انتقام افتادند و مذهبی به نام شیطان پرستی نوین رو به وجود اوردند.
در شیطان پرستی نوین مایعاتی مانند خون و .... مقدس شمرده شده اند.
این افراد بر عکس کشیشان مسیحی که لباس سفید می پوشید ،خرقه سیاه رو برگزیدند و آرایش مخصوصی برای صورت خود داشتند که می توان به سفید کردن صورت اشاره کرد.

این افراد شبانه افراد مسیحی و به خصوص دختران جوان رو می دزدیند و انجام فریضه دینی می کردند و مانند هم کیشانشان در باستان جسم بی خون رو رها می کردند و باز مردم اهمال کار به این نتیجه می رسیدند که مو جودی به نام خون آشام وجود دارد و اگر هم اتفاقی این افراد شیطان پرست رو می دیدند فرار می کردند و سفیدی صورت آنها هم به خصلت های خون آشام ها افزوده می شد.

موفق باشید اگر دلیلی به نظر منطقی نبود و یا مدرکی از نظراتان اشتباه بود مدارک جدید ارایه می دهم.

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱:۳۴ شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۰


خون اشام تنها

انقدر بدبین نباشین...من یکی ازهموناییم که شماها فکر می کنین قلب یا روح ندارم....انتظار ندارم باور کنین چون هیچ کس نکرد...خون اشام بودن به معنای وحشیگری و داشتن قدرت های خاص و یا حتی داشتن دندون نیش نیست...مثلا من فقط به خون عطش دارم و ...
انقدر بدبین و بی رحم نباشین...ماها هم ادمیم...عین شما...فقط یک لحظه تصور کنین که فقط به خاطر یه تفاوت با بقیه ادم ها،همه بهتون بدبین باشن و تمام عمر باید سنگینی یه راز رو تو قلبتون حس کنین...نگاه ها،فکرا و حرفای بقیه داغنتون می کنه...خرد می شین...فقط یه لحظه خودتون رو تو همچین موقعیتی تصور کنین..........این زندگی ماست...که فقط بدبینی بقیه تاریکش می کنه..وگرنه زندگی ما از تاریکی نیست...خواهش می کنم به حرفام فکر کنین...و دراخر می گم که فقط تصور ادم ها راجع به ما می تونه زندگیمونو تغییر بده...روشنش ترش کنه...روشن چه واژه ی زیبایی!که کاش تو زندگی ما خون اشام ها وارد بشه..کاش...من نمی تونم براتون دلیل بیارم که خون اشامم فقط اگه پرده ی تاریک بدبینی و شک رو از جلوی چشاتون کنار بزنید همه چی براتون روشن می شه...دیگه از دست افکار و عقاید بعضی دوستانمون راجع به خودم و هم نوعانم خسته شدم...خیلی خسته ام..خیلی..

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱:۰۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۰ادموند پـونسی

به نام او
درود


الان هیچ کدوم دوستان دلیل نیاوردن برای حرفا و ایناشون ...

کسایی که میگین معلومه خون آشاما هستن! آخه با چه استنادی؟ با چه مدرکی؟!

ببینین خلاصه بخام بهتون بگم کلن همه ی پدیده ها سه حالت دارن:
- یا باید باشن ( واجب الوجود )
- یا میتونن باشن ( ممکن الوجود )
- یا اصلن نمی تونن باشن ( ممتنع الوجود )

درسته که خون آشام ها ممکن هستن که وجود داشته باشن و ممکنه هم وجود نداشته باشن؛ اما به هرحال ما وقتی می تونیم ادعا کنیم که اون ها وجود دارن، که مدرک و دلیل عقلی برای وجودشون داشته باشیم که فکر نکنم همچین دلیلی وجود داشته باشه. یعنی دلیلی باشه که بگه خون آشام ها باید باشن چون اگه نباشن نظم جهان به هم میخوره.

یا دلیل عقلی باید باشه یا دلیل نقلی!
(باب چه کنم! خب فلسفه خوندم خوو! )
که هیچ کدوم این دلیل ها هم براشون نیست. پس نمیشه گفت خون آشام ها وجود دارن ...

در ضمن این که دوستان میگن بعضی انسان ها بودن که خون می خوردن؛ باید بگم که نوشیدن خون یه آدم رو خون آشام نمیکنه. نوشیدن خون میتونه به خاطر یه پدیده ی روانی باشه ... به خاطر جنون لحظه ای باشه یا هزاران دلیل و توجیه روانی براش میشه اورد.

خون آشام به معنای موجودی که اگه خون انسان نخوره ضعیف میشه و میمیره و تو نور خورشید نمیتونه بره بیرون و با یه تکه چوب باید بهش ضربه زد تا بمیره و به عنوان موجودی که سرعت خارق العاده ای داره مسلما وجود نداره، شک نکنین دوستان ...
اصلن یکم مسخره نیست این چیزا؟ باب این ها همه اش یه سری افسانه و قصه است که الان به شکل امروزی دوباره دارن بازنویسی میشن و با یه سری فیلم و سریال زیبا و جذاب تحویل ملت داده میشه.
زود جوگیر نشین!

در پناه او
بدرود
پیام زده شده در: ۴:۲۷ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۰آرکا کیلر

خوب معلومه که خوناشاما وجود دارن پس خفاشا این وسط زرشکن؟
از شوخی گذشته بهتون اطمینان میدم خوناشام وجود داره یه ملکه ایم بود تو انگلستان خون میخورد الان یادم نیس
به هر حال میدونم که هستن در ضمن منم اصلا دلم نمیخواد خوناشام باشم خیلی بده که به یه چیزی وابسته باشی من که به غرورم بر میخوره همون جادوگر برای من بهتره البته اگه باشن! به بودن جادوگرا یقین ندارم ولی امیدوارم باشن!
بدرود! راستی یادم رفت اون بالا بنویسم درود!
پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۰نئونا-کیلر

من به وجود خوناشاما اعتقاد دارم و باور دار که اونا در بقل دست ما هستن و بین مردمن
اگه وجود نداشتن که این داستانا به همین سادگی عمل نمیودن
اگه فکر میکنین خوناشاما وجود ندارن یکم به گذشته برین تحقیق کنید قطعا در موردشون نوشته شده پس بیخودی نیست
خیلی ها فکر میکنن اینا خرافه و تخیل و داستانن ولی اینطور نیست حالا منم همچن ایمان قلبی ندارم ولی در کل فکر میکنم وجود دارن
باتشکر
پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ شنبه ۷ آبان ۱۳۹۰یونیا کیلر

خب ببینید مردم مشخصا از این داستانا زیاد از خودشون در میارن و این دلیل موجهی نمیشه که بگیم خوناشاما وجود دارن
ولی من خوناشاما رو باور دارم چون یه دلیل کاملا موجه از خودم ساختم که اونم مربوط میشه به دارن شان:
ببینید من همیشه خیلی رو این قضیه فک میکردم که واقعا چرا سبک سرزمین اشباح با سبک نبرد باشیاطین دارن شان زمین تا آسمون فرق داره
سبک سرزمین اشباح طوریه که انگار توسط یک نوجوون واقعی نوشته شده و توش من کاملا دارن رو درک میکردم درصورتی که توی نبرد باشیاطین اصلا همچین حسی به من دست نمیداد
واسه همین این قضیه خیلی واسم مشکوک شده بود چون سبک بقیه کتابای دارن شان خیلی بهم نزدیک تره تا با سرزمین اشباح
واسه همین میگم سرزمین اشباح وجود داره
و در نتیجه خوناشاما هم وجود دارن

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۹۰


bardia001

طبق تحقیقات من


خون‌آشام در افسانه‌ها و خرافات مردم اروپا، موجودی زنده‌است که شب‌ها از گور بیرون آمده و برای تغذیه خود از خون مردم می‌مکد. در این تخیلات، خون‌آشام‌ها دندان‌های نیش‌بلندی دارند که با آن‌ها از گردن زندگان خون می‌مکند، و معمولاً دارای قدرت‌های فوق بشری از جمله زندگی جاوید هستند. در داستان‌های زیادی خون‌آشام‌ها مردم را به بردگی می‌کشند و خود آنها را نیز به خون‌آشام تبدیل می‌کنند. رسم بر این است که برای دور کردن خون آشام‌ها طلسم‌های ویژه‌ای استفاده شود. برای کشتن او باید سرش را از تن جدا کرد و میخی بلند را به قلب او فرو کرد.قصه خون آشامها به شکل امروزی در قرن شانزدهم و از بالکان پا گرفت.در قرن هفدهم مسافرانی که از بخش مرکزی اروپا می آمدند افسانه های هولناکی از موجودات خون آشام و خبیث نقل میکردند.وحشت خون آشامها در مجارستان قرن هجدهم آنچنان گسترش یافت که هیئتی از طرف دولت مجارستان مسئول بررسی موضوع شد.

بسیاری از نویسندگان قرن نوزدهم مانند گوته، بایرون و بودلر قطعاتی درباره ی خون آشامها به رشته ی تحریر در آوردند.نمایشهایی در این زمینه نوشته و اجرا شد.در آلمان اپرایی نیز بر صحنه آمد.

خون‌آشام‌ها از باورهای خرافی به ادبیات کلاسیک و نوین جهان وارد شده‌اند و امروزه کتاب‌ها و فیلم‌های فراوانی با داستان‌های متفاوت در مورد آنها ساخته می‌شود. مشهورترین شخصیت خون‌آشام در عرصهٔ ادبیات، دراکولا نام دارد که زادهٔ ذهن برام استوکر نویسندهٔ بریتانیایی است.

در ۱۸۹۷ برام استوکر دراکولا را نوشت.قصه گوتیگی بر مبنای وحشت و خون!که شهرت کنت دراکولا را عالمگیر کرد.استوکر کنت دراکولا را بر مبنای شخصیت پرنس منفور رومانی که در قرن پانزدهم می زیست و اعمال خلاف اخلاق و دیگر آزاریهای ترسناک او معروف بود نوشت.او خون دشمنان خود را می نوشید و آنها را به قتل می رساند.لقب او دراکولا به زبان رومانیایی معنای فرزند شیطان را میدهد.

در افسانه ها آمده است که خون اشام ها دارای ۲دندان نیش بلند هستند که در گردن قربانی فرو میکنند و انها را میکشند. افسانه ها قدرتهایی فوق طبیعی به این موجودات نسبت میدهند .آنها میتوانند از گوری به عمق ۲ متر از میان خاک و سنگ بیرون بیایند.میتوانند خود را یه شکل گرگ و خفاش درآورند یه به آسانی تبدیل به مه شوند و از سوراخ کلیدها رخنه ی درها بدرون اتاقها بخزند.

آنها تسلطی اسرار آمیز بر حیوانات دارند.افسانه ها از گرگها، خفاشها، جغدها و موشهایی سخن میگویند که زیر نفوذ شیطان به اعمال شیطانی میپردازند .آنها قدرت هیپنوتیزم دارند که به آنها امکان میدهد قربانیان خود را از مقاومت بازدارند و خاطره های ترسناک را از ذهن بزدایند.صبح روز بعد از حمله ی خون آشامها قربانی تنها خستگی غیر عادی احساس مکند که به گمان او نتیجه ی کابوسی است که شب قبل یده است.
پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰

نی ساما

سلام در ابتدا بايد بگم كه يان در جو قرار دارند شديد.

ام در مورد بحث هر اگه هر كي خون بخوره بش بگيد خون آشام كه تقريبا اكثرا حيوانات و انشان ها حتي در اين گروه قرار مي گيرن.
يكي از خوناشام ها كنه است كه واقعائخون اشامه.

اما اون چيزاي ديگه كه دوستان گفتن فقط تخيلاتيه كه به خاطر زياد خونده شدن و همزاد پنداري در سنين كم وارد مغزشون شده.
براي همين چيزاست كه بايد كتاب ها رو درست رتبه بنئي سني كرد و رعايتشون كرد.

پیام زده شده در: ۱:۱۹ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰


دکتر کالن

خداييش سخته كه بگيم واقعيت داره يانه. البته به شكل خون آشامايي كه الان سر زبونا هستن.
منظور از خون آشام اگه موجودي باشه كه خون مي خوره فقط وجود داره. چون كسايي هستن كه دوست دارن خون بخورن.
ولي خون آشامايي كه سرعت زياد دارن و قدرتاي ماورا طبيعه به نظر من وجود ندارن و ساخته تخيل هستن.
پیام زده شده در: ۱:۱۱ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰bingooo

خون آشام تو معنی امروزیش یعنی کسی که روح نداره ، قلبش نمی زنه و به طور کل یه مرده به حساب میاد.در حالی که این توضیح ها با منطق جور در نمی آد. مگه ممکنه کسی بدون روح زنده باشه؟
به نظرم خون آشام با معنی امروزیش وجود خارجی نداره.مثلا ما در باره جن ها میتونیم به همین قرآن خودمون مراجعه کنیم که توش خدا گفته همچین موجودایی وجود دارند.ولی شما واسه خون آشام ها به جز چند تا افسانه یا داستان که معلوم نیست واقین یا نه دیگه چه مدرک معتبری میتونین بیارین؟
ولی اگه بخوایم اسم کسانی رو که فقط خون مینوشند رو خون آشام بذاریم(بدون قدرت هاشون مثل زیبایی وسرعت و ..) منطقی تر به نظر میاد.
البته همه این ها فقط نظریه ی من بود.

پیام زده شده در: ۹:۵۲ پنجشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۰کرید

خون آشام ها به معنی کسی که خون میخوره وجود دارن تنوی این شک ندارم .....
برای اطلاعات بیشتر رمان ایرانی زندگینامه خوناشام رو بخونید ....
اما با اون تصوراتی که ما داریم نمیدونم واقعا وجود داشته باشن یا نه ....
میدونم خییییلی خلاصه گفتم اما من در این رابطه خیلی تحقیق کردم ....
پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۰


damon.s

دوستان عزیز
من نگفتم که اون مطلب حتما واقعیه، خود من هم اون رو از تو آرشیوم که از وبسایت های مختلف جمع کردم گذاشتم که منبعش رو یادم نیست اون فقط یه تاریخچه از به وجود اومدن خون آشام ها بود همین.... من خودم هم از صحت اون مطالب مطمئن نیستم

خیلی ها هستند که به خون آشام اعتقاد دارند یکی از دوستام میگفت که خون آشام ها انواع مختلف دارند
دختر داییم میگفت تو مجله یه آگهی دیده بوده مبنی بر این که بری خون های کثیفت رو به خون آشام ها بدی به جای این که ببری بدی به زالو ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی به نظر شخصی من
خون آشام ها وجود دارند ولی نه به اون معنی که ما میدونیم، اونها گوش هاشون خیلی بهتر از ما میشنوه و میتونن بدون دست زدن به اجسام اونها رو حرکت بدن یا فکرمون رو بخونن و خیلی قدرت های دیگه ولی اون جور ها هم که ما خوندیم نیستند، یه سری از اون قدرت ها رو دارند ولی نه همه اش رو
مثلا نمیتونن به اون سرعت بدوند یا یه همچین چیزی ولی دلیل نشد که وجود نداشته باشند، در مورد بیناییشون هم من چیز زیادی نمیدونم
اگر خون آشام رو به کسی بگن که خون بخوره، پس خون آشام وجود داره چون این افرادی که این قدرت ها رو دارند باید در هفته چند قلپ خون بخورن ولی نه به اون شدت..... هفته ای فقط چند قلب
پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۰


گلورفیندل

امکان داره .چون من روی یه دارو خونده بودم که افراد مبتلا به این بیماری مقابل روشنایی قرار نگیرند.یه بیماری غددی بود.نمی دونم ولی بازهم امکان داره چون گرگینه ها تصور مریضیه هاری هستند البته گرگینه های توآلایت موضوشون فرق می کنه.
البته اگه در بخش فانتزی های سرزمین میانه برید تو قسمت تاریخچه ی الف یه توضیحی در مورد جن ها دادم.امکان داره خون اشام ها تصور افراد جن زده هم باشن.
همه ی جن ها اولش با ادم ها خوبن.(البته از نوعی که گفتم،شیاطین حسابشون جداست)
اگر سنجاق از بدنشون کنده بشه اون موقع دمار از روزگار اربابشون در میارن.میرن تو جلد بچه اش.نزدیکاشو وحشیانه می کشن. خون می مالن به درودیوار البته سرعت کسانی که جن زده میشن زیاده.

بازم امکانش هست که خون آشام ها افراد جن زده باشن.(البته استاد من در سفر هستند ،تا چند روز دیگه که برگرده ازش می پرسم که یقیین حاصل کنم)
پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰


کوروساکی نینا

من چند وقت پیش تقریبا دو سال پیش این مطلب رو زمانی که داشتم برای یه موضوع دیگه ای سرچ می کردم خوندم
خیلی خوب توی ذهنم نیست ولی اینا رو ازش یادمه
خون آشام ها به این شکلی که الان توی فیلم ها و سریال ها هستن وجود نداشتن ولی یه بیماری ای بوده که روی سلول های بدن انسان ها تاثیر می ذاشته باعث می شده که انسان به نور خورشید حساس بشه و نتونه بیاد بیرون و همچنین باعث رشد دندان های نیش می شده و میل افراد رو برای خوردن خون زیاد می کرده
حالا می خوان از این بیماری استفاده کنن برای از بین بردن سلول های سرطانی...من نه منبع این مطلب یادمه نه به طور دقیق گفتمش...
خودمم قبولش ندارم ولی گفتم بذارم بقیه هم بخونن نظرشونو بگن...
پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۹۰پرنسس ماريسا

درود

من به خوناشام ها اعتقاد دارم و ازشون خوشم مياد ولي ترجيح ميدم كه يه جادوگر باشم ولي بعضي موقع ها دوست دارم كه يه خوناشام باشم چون اونا زندگي جاودان دارن.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۰کارملیتا اسپاتس

درود...

دوست عزیزSomerhalder من درهیچ کدوم از کتابهایی که درمورد زرتشتیان خوندم این موضوع رو ننوشته بود. همونطور که راداگاست گفت اونا همدیگه رو قسم میدادند، نه اینکه از خون هم بخورن.
به طور کلی در کتاب یشتهای زرتشتیان هم به صراحت این موضوع بیان شده که اونا خون رو حرام میدونن.
همینطور موقع نماز خوندن و یا وضو گرفتنشون هیچ کدوم از قسمت های بدنشون نباید خونی باشه. من با یکی شون هم دراین مورد صحبت کردم، ایشون به من گفتن که خون از نجاسات اوناست پس فکر نمیکنم افرادی با چنین اعتقاداتی خون همدیگرو بخورن.

درمورد خون آشام ها، من فکر میکنم وجود شخصی که خون بخوره چندان عجیب نیست، ولی خب خون آشام در اون معنی که ما میشناسیم، یعنی با سرعت فوق العاده بالا و اینجور ویژگی ها فکر نمیکنم وجود داشته باشه.
درواقع همونقدر احتمال وجود حقیقی خون آشاما وجود داره که نزاد آدم خوار وجود داشتن!


باتشکر
نوتریکا

پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۰گلورفیندل

در مورد هخامنشی ها اشتباه نمیکنی.من تا حالا تو هیچ کتابی این موضوع رو نخوندم.برای مراسم عروسی قسم می خورن که تا اخر عمر همدیگر رو ترک نکنن و به خورشید و ماه و امشاسپندان قسم می خورن.
تازه شنیدم در شریعت زرتشت هم خوردن خون مشکل شرعی داره.

پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۰پاریس تورس

واسه من که واقعیّت داره! تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها!!!
پیام زده شده در: ۲:۰۰ پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۰damon.s

بچه ها به وجود اومدن خون آشام ها کلا یه داستان طولانی داره

من این مطلب رو از آرشیوم در آوردم، نمیدونم منبعش کجاست ولی به نظرم جالب اومد
این یکی رو هم همین طور، نمیدونم این مطلب تا چه حدش واقعی هستش، منبعش هم معلوم نیست چون تو اینترنت پخش شده:

خون‌آشام در افسانه‌ها و خرافات مردم اروپا، جنازه‌ای زنده است که شب‌ها از گور بیرون می یاد و برای تغذیه خود از خون مردم می‌مکه. بر اساس اعتقادات این موجودات دارای قدرت تفکر نبوده و فقط به دنبال قربانی میگشتند و البته در بعضی جاها اومده که اونها در روز مثل یک مرده واقعی به قبر بر می گردند.

وامپایر، نه یک هیولا است و نه یک روح، بلکه یک جسد زنده است، مرده ای که مرتبا باز می گردد، از قبر خود بیرون می یاد برای کشتن. او نیروی زندگی را از وجود دیگران می گیره و قادره به موجودات دیگری مانند خفاش، گرگ یا موش تغییر شکل بده ..

 شکل ظاهری او به یک مرده شبیه است، و البته جسدی که اعضای آن سالم مانده؛ چشمهای خیره و تشنه خون، دندانهای نیش تیز و برنده، دهان آمیخته با خون، ناخنهای بلند. به نور بسیار حساسیت دارد و تنها شبها از قبر خود بیرون می یاد و به شکار می ره.

 معمولا افرادی که خودکشی کرده یا کشته شده بودند به این علت که روحشون نفرین شده و نابخشوده بود به این موجود تبدیل می شدند...

در این تخیلات، خون‌آشام‌ها دندان‌های نیش‌بلندی دارند که با آن‌ها از گردن زندگان خون می‌مکند، و معمولاً دارای قدرت‌های فوق بشری از جمله زندگی جاوید هستند. وامپایرها بسیار به سختی می میرند، قابلت زنده ماندن آنها تقریبا بی نهایته...

در داستان‌های زیادی خون‌آشام‌ها مردم را به بردگی می‌‌کشند و خود آنها را نیز به خون آشام تبدیل می‌کنند. عقاید وسیع تر شامل این میشه که اگه خوناشامی همه خون فردی رو می خورد اون میمرد، در غیره این صورت تبدیل میشد...

 رسم بر این است که برای دور کردن خون آشام‌ها طلسم‌های ویژه‌ای استفاده شه. برای کشتن او باید سرش را از تن جدا کرد و میخی بلند را به قلب او فرو کرد. و همین طور از بوی سیر به شدت بیزار هستند و صلیب و اب مقدس اون ها رو به شدت آزار میده.

موضوع خون آشام و دراکولا، موضوعاتی از مسائل جنسی را نیز در بر می گیره موضوعاتی مانند تجاوز، سادیسم جنسی(تمایل وامپایر برای جویدن و مکیدن و آزار دادن) و مازوخیسم جنسی (تمایل به آزار بینی پنهان در وجود قربانیان زن او)، یا نکروفیلی( تمایل جنسی به مردگان).

 یکی از بارزترین نشانه های دراکولا فرو کردن دندانها در گردن زنهای قربانی اش است، و گاز گرفتن گردن یک رفتار جنسی است. دراکولا تنها بدن قربانیهای خود را در بر نمی گیره، بلکه روح آنها را نیز تسخیر می کنه، او آنها را وارد حالتی خلسه وار می کند (چیزی که با هیپنوتیزم قابل مقایسه است)، طوری که در آن اختیاری از خود ندارند، نیروی اراده شان فلج می شه و خود را به دست تمایلاتی که در ضمیر نا خودآگاهشان قرار دارد می سپارند.

 مشهورترین شخصیت خون‌آشام در عرصهٔ ادبیات، دراکولا نام داره که زادهٔ ذهن برام استوکر نویسندهٔ بریتانیایی است.

گزارشاتی از پیدایش اولین خون آشامها:

برای اولین بار در سال ۱۷۲۵میلادی در وین نامه ای دریافت شد که حاوی گزارشی از مرگ اسرار آمیز چند تن از اهالی روستایی در مرز بوسنی بود، که در فاصله زمانی کمی نسبت به یکدیگر به شکل مرموزی کشته شده بودند

گروهی برای بازرسی و روشن کردن این قتلها به بوسنی فرستاده می شوند. پزشکی نیز همراه این گروه بود که وظیفه داشت گزارشی تهیه کرده و آنرا به مرکز بفرستد.

گزارش: "جسد، به غیر از بینی که کمی تغییر شکل داده است کاملا تازه است. ناخنها افتاده اند و به جای آنها ناخنهای تازه رشد کرده اند. همینطور ​پوست کهنه که رنگی متمایل به سفید دارد، جای خود را به پوست تازه داده است.دستها، پاها و بقیه اعضای بدن در زمان حیات نمی توانستند بهتر از اکنون باشند. در دهان جسد مقداری خون جمع شده است که احتمالا از بدن مقتولین مکیده شده است."
خبر خون آشامهایی که با مکیدن خون گروهی، آنها را به قتل رسانده اند، در تمام اروپا پخش می شود. گزارش مرگهای مشابهی در سالهای ۱۷۲۷،۱۷۳۱و۱۷۳۲ به دست می رسد. کم کم بسیاری از عالمان غرب درباره "جویدن و مکیدن مردگان" بحث می کنند. در مدت کوتاه چند سال،کلمه ی وامپیر وارد زبانهای کشورهای غربی میشود ...

و به مرور زمان این گروه به صورت جمعیتها و گروهکهایی شناخته شده که در حال حاضر هم در بخشهای مختلف دنیا قرار دارند...

بهرحال وجود خون آشام رو به شوخی نگیرید...

وحالا یک مطلب جالب!!!

تا حالا فکر کردید که در ایران زمان هخامنشی مراسم نامزدی چه طوری بوده؟

اینطوری بود که نامزدها با خنجر یک ضربدر رو بازو هم میزدند و از خون هم میخوردند تا علاوه بر یک پیوند مقدس مقداری از وجود همدیگرو در وجود خودشون داشته باشند!!!

یه مطلب دیگه هم هست که از یه وب دیگه آوردمش.... بعدا اون رو هم بهتون میدم
پیام زده شده در: ۱:۵۱ پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۰گلورفیندل

در مورد اینکه واقعیت دارن یا نه مطمئن نیستم.اما یه نظریه هست که میگه اگر اکثریت نژادهای جهان به یک چیز اشاره کنند اون افسانه یا به طور قطع واقعی هست یا جهالت تمامه.
در مورد خون آشام ها می بینیم که در تمدنهای آمرکای جنوبی ،هند ،تایی،ژاپن ،اروپا و حتی چند موردی در ایران(مثل کوزه ای که در شهر سوخته پیدا شد و تصویر یک خون اشام که مردم رو دنبال می کرد روی آن نقش بسته بود)

پس نتیجه می گیریم که این موضوع هم باید در اون فرمول قرار بگیره .خوب قرار نیست هرچی ما نمی بینیم وجود نداشته باشه.
پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ جمعه ۷ مرداد ۱۳۹۰


کیانوش

دوستان سلام
در مورد خون اشام ها شک دارم اما یه چیزی تو نوشته های دارن شان هست که عجیب منو تحت تاثیر قرار میده یه حسی از نوع حس هایی که میگه این درسته


شنبه 17 فروردین1392 ساعت: 21:49

+ نوشته شده در  جمعه هفتم مهر ۱۳۹۱ساعت 11:49  توسط محمد صفدری  |